zso2.JPG
Start

Sprawozdanie z konkursu matematycznego

Sprawozdanie z Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

VII edycja OMG została przeprowadzona  w naszej szkole po raz pierwszy. Zawody stopnia pierwszego olimpiady zostały podzielone na dwie części: korespondencyjną oraz część testową. Do testu, który odbył się 29 września 2011 roku przystąpiło 11 uczniów gimnazjum. Byli to uczniowie klas II i III. Rozwiązania zadań części korespondencyjnej uczniowie  przesłali listem poleconym do Komitetu Okręgowego OMG. O kwalifikacji ucznia do zawodów stopnia drugiego decydowała suma punktów uzyskanych w częściach testowej oraz korespondencyjnej. Uczennicą, która uzyskała największą liczbę punktów z obydwu części jest Joanna Opala z klasy IIIa. Uczennica ta zakwalifikowała się do drugiego etapu  na szczeblu wojewódzkim.

 

                                                                                                          Anna Wiśniewska

 

 

 

Sprawozdanie z konkursu matematycznego KANGUR 2012

Dnia 15.03.2012 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie ?Kangur Matematyczny 2012? .  Do udziału w tegorocznej edycji gimnazjum przystąpiło 29 uczniów gimnazjum i liceum, z tego : 13 w kategorii ?Junior? ? z klas trzecich gimnazjum oraz pierwszej liceum, 16 w kategorii ?Kadet? ?z klas pierwszych i drugich gimnazjum. 

Dwójka uczniów z naszej szkoły zdobyło nagrody i wyróżnienia, są to:

KATEGORIA  ?JUNIOR?:  Joanna Opala  z klasy III a 

KATEGORIA ?KADET?: Bartosz Wołek z klasy II a

                                           

                                                        Szkolny koordynator konkursu:    Anna Wiśniewska

 
Reklama
Reklama
Wycieczka w Pieniny

Wycieczka w Pieniny

W dniach 12-13 czerwca 2017 roku uczniowie klasy II b oraz 4 uczennice klasy...
Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 02.06.2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Papieża Jana Pawła...
Nadszedł czas prezentacji, więc do dziela...

Nadszedł czas prezentacji, więc do dziela...

Dnia 5 czerwca 2017 roku w Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....
Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady

Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole odbyła się XI edycja programu „Zbieramy,...
Dyskoteka

Dyskoteka

Dnia 11 maja w naszej szkole odbyła się dyskoteka, która została zorganizowana...


Reklama
Reklama