zso2.JPG
Start

Sprawozdanie z konkursu matematycznego

Sprawozdanie z Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

VII edycja OMG została przeprowadzona  w naszej szkole po raz pierwszy. Zawody stopnia pierwszego olimpiady zostały podzielone na dwie części: korespondencyjną oraz część testową. Do testu, który odbył się 29 września 2011 roku przystąpiło 11 uczniów gimnazjum. Byli to uczniowie klas II i III. Rozwiązania zadań części korespondencyjnej uczniowie  przesłali listem poleconym do Komitetu Okręgowego OMG. O kwalifikacji ucznia do zawodów stopnia drugiego decydowała suma punktów uzyskanych w częściach testowej oraz korespondencyjnej. Uczennicą, która uzyskała największą liczbę punktów z obydwu części jest Joanna Opala z klasy IIIa. Uczennica ta zakwalifikowała się do drugiego etapu  na szczeblu wojewódzkim.

 

                                                                                                          Anna Wiśniewska

 

 

 

Sprawozdanie z konkursu matematycznego KANGUR 2012

Dnia 15.03.2012 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie ?Kangur Matematyczny 2012? .  Do udziału w tegorocznej edycji gimnazjum przystąpiło 29 uczniów gimnazjum i liceum, z tego : 13 w kategorii ?Junior? ? z klas trzecich gimnazjum oraz pierwszej liceum, 16 w kategorii ?Kadet? ?z klas pierwszych i drugich gimnazjum. 

Dwójka uczniów z naszej szkoły zdobyło nagrody i wyróżnienia, są to:

KATEGORIA  ?JUNIOR?:  Joanna Opala  z klasy III a 

KATEGORIA ?KADET?: Bartosz Wołek z klasy II a

                                           

                                                        Szkolny koordynator konkursu:    Anna Wiśniewska

 
Reklama
Reklama
Śniadanie wielkanocne w Zamku Królewskim w Sandomierzu

Śniadanie wielkanocne w Zamku Królewskim w Sandomierzu

W Zamku Królewskim w Sandomierzu odbyło się Śniadanie Wielkanocne. To coroczne...
"I nie umiera ten, kto trwa w pamięci i sercach żywych"

"I nie umiera ten, kto trwa w pamięci i sercach żywych"

"I nie umiera ten, kto trwa w pamięci i sercach żywych” Karol Wojtyła We...
Akademia piłki siatkowej

Akademia piłki siatkowej

Piłka siatkowa jest jedną z najchętniej wybieranych przez uczniów dyscyplin...
Sukces Jakuba Drypy

Sukces Jakuba Drypy

Jakub Drypa uczeń klasy III c uzyskał tytuł Laureata XIV Konkursu Historycznego...
Pielgrzymka uczniów klas trzecich do Częstochowy

Pielgrzymka uczniów klas trzecich do Częstochowy

22 marca 2017roku mimo deszczowej pogody   uczniowie z klas III a III b III...


Reklama
Reklama