zso2.JPG
Start

Sprawozdanie z konkursu matematycznego

Email Drukuj PDF

Sprawozdanie z Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

VII edycja OMG została przeprowadzona  w naszej szkole po raz pierwszy. Zawody stopnia pierwszego olimpiady zostały podzielone na dwie części: korespondencyjną oraz część testową. Do testu, który odbył się 29 września 2011 roku przystąpiło 11 uczniów gimnazjum. Byli to uczniowie klas II i III. Rozwiązania zadań części korespondencyjnej uczniowie  przesłali listem poleconym do Komitetu Okręgowego OMG. O kwalifikacji ucznia do zawodów stopnia drugiego decydowała suma punktów uzyskanych w częściach testowej oraz korespondencyjnej. Uczennicą, która uzyskała największą liczbę punktów z obydwu części jest Joanna Opala z klasy IIIa. Uczennica ta zakwalifikowała się do drugiego etapu  na szczeblu wojewódzkim.

 

                                                                                                          Anna Wiśniewska

 

 

 

Sprawozdanie z konkursu matematycznego KANGUR 2012

Dnia 15.03.2012 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2012” .  Do udziału w tegorocznej edycji gimnazjum przystąpiło 29 uczniów gimnazjum i liceum, z tego : 13 w kategorii „Junior” – z klas trzecich gimnazjum oraz pierwszej liceum, 16 w kategorii „Kadet” –z klas pierwszych i drugich gimnazjum. 

Dwójka uczniów z naszej szkoły zdobyło nagrody i wyróżnienia, są to:

KATEGORIA  „JUNIOR”:  Joanna Opala  z klasy III a 

KATEGORIA „KADET”: Bartosz Wołek z klasy II a

                                           

                                                        Szkolny koordynator konkursu:    Anna Wiśniewska

 
Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

„Czym jest wolność, wie ten, kto ją stracił. Ten, kto przeżył niewolę i śmierć...
Dyskoteka

Dyskoteka

Dnia 23 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji...
Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

W słoneczny i ciepły dzień 30 września na stadionie w Koprzywnicy odbyły się...
Święto Patrona Szkoły

Święto Patrona Szkoły

,,My, Jana Pawła uczniowiesłowa Ojca w czyn chcemy przemieniaćpomagać ludziom...
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Za tę cierpliwość i duszę otwartą I za tę wiarę, że jednak warto…. Dziękujemy...
I Międzyszkolny Konkurs o Świętym Janie Pawle II

I Międzyszkolny Konkurs o Świętym Janie Pawle II

I MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS O ŚWIĘTYM JANIE  PAWLE  II – PATRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ...


Reklama
Reklama
Reklama